Forum

Diskusní téma: Forum

Datum: 06.07.2012

Vložil: Pratur

Titulek: Re: Re: Medicome

Vždyť ti ani nevíš co je to za příkaz co to tu meleš o IS (item shop) no nic řešit tě již nebudu vše jsem podal k řešení na patřičná místa.

Datum: 06.07.2012

Vložil: Kratoz

Titulek: Re: Re: Re: Medicome

To sem ,se ale pěkně po ránu zasmál :DDDDDDDDDDDDDD

Datum: 06.07.2012

Vložil: napiču:*

Titulek: Re: Re: Re: Medicome

https://pravdaoqc.webnode.cz/fotogalerie/#pratur-1-jpg že by tohle jak si j vytahuješ ?

Datum: 06.07.2012

Vložil: PičuGMTým

Titulek: Re: Re: Re: Medicome

Prature, ty si taky čacha na dvě věci ty hovne ;)

Datum: 05.07.2012

Vložil: Medi

Titulek: p

Prature,že ty se zrovna oháníš pravidly když je jako GM porušuješ kde můžeš.

Datum: 05.07.2012

Vložil: Pratur

Titulek: Pravidla webu webnoode

Medicome když už si někde založíš takovéto podobné stránky nejprve si pročti pravidla.Trošičku ti to usnadním přečetl jsem si je za tebe.


6. Ochrana osobných údajov

6.1 Dodržiavame platné právne predpisy o ochrane osobných údajov podľa platnej legislatívy.

6.2 Na niektorých stránkach služby Webnode môžete byť požiadaný o poskytnutie osobných údajov. Poskytnuté informácie nepoužijeme iným spôsobom, ako tým, ktorý je uvedený v našej politike ochrany súkromia, alebo priamo na stránke, kde Vás o informácie žiadame.

6.3 Ku kontaktu s nami prosím použite kontaktný formulár Webnode.

6.4 K použitiu služby musíte mať platný login Webnode. K získaniu loginu Webnode sa musíte zaregistrovať do služby Webnode s platnou e-mailovou adresou a ďalšími informáciami potrebnými k registrácii. Ako užívateľ služby Webnode si zvolíte heslo pre prístup k Vášmu webu. Ste povinní držať Vaše prihlasovacie údaje v tajnosti. Ste zodpovedný za všetky akcie uskutočnené pod Vašimi prihlasovacími údajmi. Presvedčte sa, že ste sa vždy správne odhlásili po ukončení Vašej práce s Webnode. Máme právo kedykoľvek pozastaviť alebo zmazať Váš účet a weby podľa nášho úsudku a to i bez udania dôvodu. Nie sme zodpovední za žiadne straty, náklady alebo škody vyplývajúce v dôsledku porušenia týchto pravidiel.

Tudíž jsi porušil nejen pravidla tohoto servru ale i zákon o ochraně osobních údajů a to Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
Počítej s důsledky

Datum: 05.07.2012

Vložil: medi

Titulek: Re: Pravidla webu webnoode

Sak to máš všude zveřejněné své udaje. De vidět,že chcete hned vše rušit co se vám nehodí do krámu. To se tak bojíte pravdy.

Datum: 05.07.2012

Vložil: medy

Titulek: Re: Re: Pravidla webu webnoode

Snažíte se každého hned umlčet kdo není s vámi. Jako bezdůvodný perma ban na mích herních účtech.

Datum: 05.07.2012

Vložil: napiču:*

Titulek: Re: Pravidla webu webnoode

podivej se co si porušil ty a mel něco o pravidel

Datum: 06.07.2012

Vložil: napiču:*

Titulek: Re: Re: Pravidla webu webnoode

hovado práturské

Datum: 05.07.2012

Vložil: napiču:*

Titulek: pratur je v ashenově prdeli

hele taka malá věcička proč pratur- pavel dubina muž říct že hraje za wulfmana a medi jen řekne že ma likana nebo koho. a pak dostane ban........... pratur nic . no protože je v ashenově řiti

Datum: 05.07.2012

Vložil: Medi

Titulek: svoboda

Todle je stránka kde si lidi můžou říct svobodně svůj názor a nebude jejich příspěvek vymazán jak se děje na popud na FB a You Tube. To,že někteří lide nesnesou pravdu a nebo,že nevidí do budoucna za to já nemůžu. Nikomu svůj názor nevnucuji.

Datum: 05.07.2012

Vložil: Pratur

Titulek: jen tak mimochodem

Medicome když už jsme u té pravdy tak ti sem taky jednu napíšu a jsem zvědav co mi na to napíšeš. Né že by to bylo pro mě nějak důležité. Co se týče tvého vyhazovu nepochopil jsem že se tomu nestalo již dříve. Když se přišlo na sdílení GM účtu (pochopitelně tvého) s hráčem DenisDK a s GM Krpnou. Tady máš pravdu ať si o tom lidé udělají obrázek

Datum: 05.07.2012

Vložil: Medi

Titulek: Re: jen tak mimochodem

Prature to ,že si největší vlesprdelka v týmu ví každý. To,že si bereš věci s SI a daváš si je na svojí herní postavu je taky na vyhazov akorát,že si vlezl Ashenovy tak hluboko do prdele,že tě vyhodit nejde. Proč tě vyhodily z předchozího místa GM to si taky nikomu neprozradil ale neboj bude to tu taky. To,že buzeruješ nově TGM a léčíš si na nich svoje mindráky. To,že máš přes Ashenuv pc přístup do sistému tak to není sdíléní učtu?????

Datum: 05.07.2012

Vložil: Pratur

Titulek: Re: Re: jen tak mimochodem

Ty jsi skutečně chorý vždyť ti ani nevíš co to tady plácáš za hovadiny. Kde jsi přišel na to kolik já dal chat banů a že jsem někomu udělil ban??? To je volovina rozhodně nemám přístup k nikomu. Ale brát ti to nebudu. Evidentně mě máš magore hodně rád. Tak a teď k věci šíříš zde mé osobní informacew tudíž počítej s tím že se to bude řešit. S pozdravem Ashenův mazlíček Pratur

Datum: 05.07.2012

Vložil: Mikkes

Titulek: moje napomáhání

Veřejně se přiznávám, udělal jsem seznamy věcí (náramky,náhrdelníky, náušnice,helmy,brnění,štíty,boty pracuji i na zbraních) tyto věci jsem dostal od týmu abych je vytunil na +9 a přepsal tyto seznamy na fórum. Mezi těmito věcmi samozřejmě byli i šperky od 115 (mohl sis všimnout že na fórum jsem je nedával dokud nebyly ve hře, ikdyž u tebe o tom pochybuji), tyto věci jsem vytáhnul na +9 a za své naspořené yangy jsem si je "vyšperkoval" na pvm abych mohl v budoucnu ( aktuálně tedy nyní) použít při testování novinek, které náš tým připravuje pro hráče.
Tyto věci jsem nikdy neprodával a prodávat je nebudu, jediné co jsem tím zkazil bylo to že jsem je kdy ukázal paku jako jsi ty, které si to pak překroutí podle svého a lidi mu to žerou i s navyjákem, dost už básnění, moje svědomí je čisté, kdyby nebylo, v týmu bych nebyl já na pozici BA ale někdo jiný.

Datum: 05.07.2012

Vložil: napiču:*

Titulek: Re: moje napomáhání

a co ty povidaš ty kryso užíváš si zbran s kameny + 7 co vám vytáhli ?:D

Datum: 05.07.2012

Vložil: Pratur

Titulek: ???

Jardo ty jsi skutečně nemocný člověk. Vše co tady píšeš a oháníš se tvou pravdou je jen vyplod tvého horobného smýšlení. Je mi tě upřímně líto. Na to kolik ti je by jsi mohl být o trošičku moudřejší,ale budiž kdo chce kam pomožme mu tam.Hodně úspěchů při léčbě

Datum: 05.07.2012

Vložil: ............

Titulek: Re: ???

hele ty maš co valit :D ktery normání člek muže dělat hrobníka :D

Datum: 05.07.2012

Vložil: napiču:*

Titulek: Re: Re: ???

a koukni kolik liddí kvuli tobě odšlo z qc :D

Datum: 05.07.2012

Vložil: Kratoz

Titulek: Anketa

Myslíš ,že tu máš "anketu" že ti pomůže k ničemu jak tam máš
"Chcete aby se vrátily Krpna , Medicom a Vizzy"
Tohle se určitě nevratí,jestli někdo odejde sám tak proč by se měl vracet,jak sem říkál koukej co píšeš, a ta stránka ti k ničemu nepomůže ,možná by bylo lepší abys já smazal děláš sní jenom ostudu. ;)

Datum: 05.07.2012

Vložil: Kratoz

Titulek: Re: Anketa

*Jí

Datum: 07.07.2012

Vložil: MyeRs

Titulek: Re: Anketa

Kráťo s tou anketou s tebou souhlasím, ale má pravdu tenhle server upadá, za chvilku na to příjdeš že se kolem tebe motají samí malí haranti a skončíš taky :)

Datum: 05.07.2012

Vložil: Kratoz

Titulek: Není pravda.

Zdravím,Medicome víš o čem vůbec píšeš? Jak si psal kopání ninju ze země.Není pravda ,a jak si psal ,že tu je vše pravda určitě stebou nesouhlasím ;)

Datum: 05.07.2012

Vložil: petr

Titulek: Medi

Taky sem byl v GM na téhle hře a můžu říct,že medi má pravdu a a fandím mu za to,že našel odvahu o tom napsat.

Záznamy: 4751 - 4775 ze 4801
<< 189 | 190 | 191 | 192 | 193 >>

Přidat nový příspěvek